Novinky

2021
2020
2019
2018
2017

1.

2.

Příjem projektů v kategorii OOPP je až do konce roku 2018 z důvodu exkluzivity uzavřen!

Děláme svou práci vážně dobře. Dáváme do ni vše a vždy nás moc těší, když se nám naše snaha vrací v podobě nadšených klientů, ktěří se do studia pak opakovaně vrací. Někdy jsou ovšem výsledky vzájemné spolupráce skutečně tak výrazné, že se klienti nechtějí se svou konkurencí o naše služby dělit. Díky jednomu takovému aktuálnímu případu, máme až do konce roku 2018 uzavřen příjem nových projektů v kategorii OOPP.

12.

1.

Do nového roku s novými projekty!

Začátek roku nás zastihl v plném nasazení. Hned zkraje ledna jsme byli neplánovaně povoláni k projektu našeho klienta do Barcelony, kde jsme strávili několik náročných pracovních dnů. Není jednoduché vždy uspokojit představy a požadavky tak velkých společností, s jednou z nichž jsme měli možnost pracovat. Nicméně zabodovali jsme! Další spolupráce je na obzoru.

4.

1.

Konečně samostatný web!

Vítejte na nových stránkách Brice Mensah Fashion Labu. Každý zákazník má svá očekávání a nejinak tomu je i v případě značky BRICE MENSAH. Korporátní klientela tak nyní nemusí stát, jako doposud, ve frontě s tou privátní a může využívat zbrusu nový web, který je navržen přímo pro její potřeby. Přesvědčte se sami! Těšíme se na vaši odezvu.